درباره ما

شرکت آبان طب آپادانا (سهامی خاص) با هدف تولید، توسعه و نوآوری در صنعت تجهیزات پزشکی، بیمارستانی و توانبخشی، فعالیت خود را آغاز نموده است.

این شرکت با تکیه بر دانش سرمایه های انسانی خود و همچنین استفاده از فن آوری های روز دنیا توانسته تا رشد قابل توجه ای در طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی داشته باشد. انجام طرح های تحقیقاتی و دانش بنیان و همچنین ارائه محصولات نوین به همراه بومی سازی محصولات خارجی از اهداف اصلی این شرکت می باشند. به گونه ای که بخش تحقیق و توسعه (R & D) به عنوان اصلی ترین بخش این شرکت می باشد که با بهره گیری از نیروهای نخبه و تحصیل کرده در زمینه های مهندسی پزشکی، مکاترونیک، الکترونیک و مکانیک توانسته است این شرکت را با علم روز دنیا همگام سازد.

نگاه به بازارهای داخلی کشور و ارائه بهترین خدمات و محصولات به مردم ایران زمین و همچنین صادرات محصولات به کشورهای دیگر برای کسب ارزش افزوده بالا و ورود ارز به داخل کشور، پیکره اصلی استراتژی فروش این شرکت را تشکیل می دهد.

در مجموع، ارائه محصولی با کیفیت جهانی و قیمت مناسب برای کمک به مردم دنیا برای داشتن زندگی بهتر و امن تر نیت اصلی مدیران و مجموعه آبان طب برای راه اندازی این بنگاه تولیدی و اقتصادی بوده و خواهد بود.